ONLINE DİYET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paket 1

200
Takipsiz Online Diyet
 • Size özel planlanlamış beslenme programı
 • Program başlangıcında 1 kez diyetisyen görüşmesi
 • E-mail yolu ile 4 haftalık beslenme programı gönderimi
 • Program sonunda aylık değerlendirme

Paket 2

400
Takipli Online Diyet
 • Size özel planlanmış beslenme programı
 • Birebir diyetisyen değerlendirmesi
 • Haftalık kilo takibi ve motivasyon mesajları
 • Planlanladığımız gün ve saatte telefon ile konsültasyon ( 4 görüşme )
 • Haftalık tartı sonuçlarına göre yenilenen beslenme programı ( 4 adet )
 • Tatil, iş sehayati ve özel durumlara göre güncelleme şansı
 • Online destek ( e-mail, whatsapp, telefon )

Online Programlarımız

Paket 1- Takipsiz Online Danışmanlık Nedir?

HİZMETLER

 1. Size özel planlanlamış beslenme programı
 2. Program başlangıcında 1 kez diyetisyen görüşmesi
 3. E-mail yolu ile 4 haftalık beslenme programı gönderimi
 4. Program sonunda aylık değerlendirme

Sağlıklı beslenmek, bilinçlenmek ya da kilo vermek istiyorum fakat, yoğun iş, okul, ev temposundan beslenme ve diyet uzmanına gidecek zaman bulamıyorum, öğrenciyim ya da diyete ayıracak bütcem kısıtlı, ben kendi başıma takip ve motivasyon olmadan bu işin üstesinden gelebilirim yeterki elimde benim için planlanmış sağlıklı bir beslenme programı olsun diyorsanız takipsiz online diyet sistemi sizin için oldukça ideal.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Müge Özyurt Şafak ile takipsiz online diyet danışmanlığı, klasik ezbere hazırlanmış otomatik bir diyet listesinden çok farklıdır. Her birey farklıdır. Her bireyin beslenme programı, diyeti kendine özel olmalıdır. Sizinle interakfit iletişim kurularak beslenme alışkanlıklarınız, sağlık profiliniz, yaşam tarzınız ve fiziksel aktivite düzeyinize göre göre tamamen sizin için kişiselleştirilmiş bir beslenme programı planlanmaktadır.

Online Diyet Danışmanlığı Sistemi ile Verilebilecek Hizmetler
 1. Zayıflama
 2. Kilo alma
 3. Kilo koruma
 4. Egzersiz ve spor yapanlar için beslenme danışmanlığı
 5. Emziklilik döneminde olan anne adayları için sağlıklı beslenme danışmanlığı
Takipsiz Online Diyet Danışmanlığı Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Takipsiz Online diyet sisteminden fayalanmak istediğinizde tarafınıza e-mail yoluyla gönderilen ‘Beslenme ve Diyet Değerlendirme Formu’nu eksiksiz ve sansürsüz doldurup bize geri gönderdikten sonra seçtiğiniz pakete göre banka havalesi işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra ilk 48 saat içerisinde paylaştığınız sağlık ve beslenme öyküsü bilgilerinize göre analizinizi yapıp, ilk beslenme programınızı planlamak için size telefon ile ulaşacağız. Bu değerlendirme görüşmesi 30 dakika sürecektir. Ardından size özel planlanmış 4 haftalık beslenme programınız e-mail ile gönderilecektir.

Programınıza başladıktan sonra her hafta 1 kez sabit bir tartı ile sabah aç karnınıza su bile içmeden, mümkünse tuvalete çıktıktan sonra tartılmanızı ve tartı sonuçlarınızı not almanızı isteyeceğiz. 4 haftalık program sonunda bizimle tekrar iletişime geçtiğinizde kilo değişiminiz ve geri bildirimlerinizi değerlendirip, devam etmek isterseniz yeni diyet paketinize başlıyor olacağız.

Paket 2- Takipli Online Danışmanlık Paketi
 1. Size özel planlanmış beslenme programı
 2. Birebir diyetisyen değerlendirmesi
 3. Haftalık kilo takibi ve motivasyon mesajları
 4. Planlanladığımız gün ve saatte telefon ile konsültasyon ( 4 görüşme )
 5. Haftalık tartı sonuçlarına göre yenilenen beslenme programı ( 4 adet )
 6. Tatil, iş sehayati ve özel durumlara göre güncelleme şansı
 7. Online destek ( e-mail, whatsapp, telefon )

Sağlıklı beslenmek ve beslenme konusunda bilinçlenerek yaşam kalitesini arttırmak isteyen fakat, yoğun iş temposundan beslenme ve diyet uzmanına gidecek zamanı bulamayan, ya da şehir dışı ve yurtdışında yaşayan danışanlarımız için geliştirilmiş bir sitemdir. Konu beslenme ve kilo vemek olduğunda aslında hepimiz doğru ya da yanlış bir fikir sahibiyiz. Ne yapmamız gerektiğini, neyi yememiz, neyi yemememiz gerektiğini biliyoruz. Ancak bunu tek başına başaramıyoruz. Bir uzman  tarafından düzenli takip edilmeyi istiyor, motivasyon ve doğru beslenme stratejileri ile yönlendirilmeye ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu noktada takipli online diyet danışmanlığı tam da size göre.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Müge Özyurt Şafak ile takipli online diyet danışmanlığı, klasik online diyet anlayışından çok farklıdır. Mesafeli, soğuk, sıradan, ezbere hazırlanmış otomatik bir diyet listesinin çok daha fazlasını kapsar. Her birey farklıdır. Her bireyin beslenme programı / diyeti kendine özel olmalıdır. Sizinle interakfit iletişim kurularak beslenme alışkanlıklarınız, sağlık profiliniz, yaşam tarzınız ve fiziksel aktivite düzeyinize göre tamamen sizin için kişiselleştirilmiş bir beslenme programı planlanmakta ve haftalık kontroller ile düzenli takip yapılmaktadır.

Online Diyet Danışmanlığı Sistemi ile Verilebilecek Hizmetler;
 1. Zayıflama
 2. Kilo alma
 3. Kilo koruma
 4. Egzersiz ve spor yapanlar için beslenme danışmanlığı
 5. Emziklilik döneminde olan anne adayları için sağlıklı beslenme danışmanlığı
Takipli Online Diyet Danışmanlığı Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Online diyet sisteminden fayalanmak istediğinizde tarafınıza e-mail yoluyla gönderilen ‘Beslenme ve Diyet Değerlendirme Formu’nu eksiksiz ve sansürsüz doldurup bize geri gönderdikten sonra seçtiğiniz pakete göre banka havalesi işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra ilk 48 saat içerisinde paylaştığınız sağlık ve beslenme öyküsü bilgilerinize göre analizinizi yapıp, ilk beslenme programınızı planlamak için size telefon ile ulaşacağız. İlk görüşme 30 dakika sürecektir. Ardından size özel planlanmış beslenme programınız e-mail ile gönderilecektir.  İlk diyet programınız gönderildikten sonra haftada 1 kez sabit bir tartı ile sabah aç karnınıza su bile içmeden, mümkünse tuvalete çıktıktan sonra tartılmanızı ve  tartı sonuçlarınızı her hafta bitiminde paylaşmanızı isteyeceğiz. ( Ofise gelme imkanı bulunan danışanlarımız için ayda 1 kez vücut analizi yapılır. ) Saati ve günü planlanmış haftalık kontrollerimizde telefon ile değerlendirme yaptıktan sonra yenilenen beslenme programınız size e-mail ile gönderilecektir. Haftalık takiplerin yanı sıra, gün içerisinde mail veya whatsap yoluyla programla ilgili sorularınızı da yanıtlıyor olacağız.